CP0010200R0JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010200R0JB143 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0010200R0JB143
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200 OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: CP0010200R0JB143.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CP0010200R0JB143ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0010200R0JB143 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 200 OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4363 pcs Datuen fitxa CP0010200R0JB143.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Series CP Erresistentzia 200 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP0010 0R0JB143
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound