CP0007R5000KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0007R5000KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0007R5000KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 7W 10% AXIAL
Fitxak: CP0007R5000KB14.pdf
  • Mezua
CP0007R5000KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0007R5000KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.5 OHM 7W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9077 pcs Datuen fitxa CP0007R5000KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Series CP Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 500 mOhms ±10% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound