CP00053R200KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00053R200KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP00053R200KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.2 OHM 5W 10% AXIAL
Fitxak: CP00053R200KB14.pdf
  • Mezua
CP00053R200KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP00053R200KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.2 OHM 5W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8357 pcs Datuen fitxa CP00053R200KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Series CP Erresistentzia 3.2 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP00053R 0KB14
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.2 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound