CP000518K00KB14101
Dale / VishayDale / Vishay
CP000518K00KB14101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP000518K00KB14101
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 18K OHM 5W 10% AXIAL
Fitxak: CP000518K00KB14101.pdf
  • Mezua
CP000518K00KB14101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP000518K00KB14101 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 18K OHM 5W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10240 pcs Datuen fitxa CP000518K00KB14101.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Series CP Erresistentzia 18 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 225°C
Deskribapen zehatza 18 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film