CP0005100R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005100R0KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0005100R0KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 5W 10% AXIAL
Fitxak: CP0005100R0KB14.pdf
  • Mezua
CP0005100R0KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0005100R0KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100 OHM 5W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9991 pcs Datuen fitxa CP0005100R0KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Series CP Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CP000510K00JB14
CP000510K00JB14
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 10K OHM 5W 5% AXIAL
Stockean: 10198 pcs
Deskarga: CP000510K00JB14.pdf
RFQ
CP0005100R0KB143
CP0005100R0KB143
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 100 OHM 5W 10% AXIAL