CP0003R2000KB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0003R2000KB143 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0003R2000KB143
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.2 OHM 3W 10% AXIAL
Fitxak: CP0003R2000KB143.pdf
  • Mezua
CP0003R2000KB143ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0003R2000KB143 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.2 OHM 3W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9716 pcs Datuen fitxa CP0003R2000KB143.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Series CP Erresistentzia 200 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP0003R 00KB143
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 mOhms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound