CP0002R6800KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0002R6800KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0002R6800KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.68 OHM 2W 10% AXIAL
Fitxak: CP0002R6800KB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CP0002R6800KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0002R6800KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.68 OHM 2W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9862 pcs Datuen fitxa CP0002R6800KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Series CP Erresistentzia 680 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 680 mOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound