CP00023K900JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00023K900JB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP00023K900JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.9K OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: CP00023K900JB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CP00023K900JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP00023K900JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.9K OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10086 pcs Datuen fitxa CP00023K900JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Series CP Erresistentzia 3.9 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.9 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film