CP00022R200KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00022R200KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP00022R200KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2 OHM 2W 10% AXIAL
Fitxak: CP00022R200KB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CP00022R200KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP00022R200KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2 OHM 2W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9892 pcs Datuen fitxa CP00022R200KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Series CP Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP00022R 0KB14
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound