CMF702M1400FHRE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF702M1400FHRE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.14M OHM 1.75W 1% AXIAL
Fitxak: CMF702M1400FHRE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF702M1400FHREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF702M1400FHRE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.14M OHM 1.75W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 126449 pcs Datuen fitxa CMF702M1400FHRE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 2.14 MOhms
Energia (Watts) 1.75W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.14 MOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film