CMF702K7400BEEK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF702K7400BEEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.74K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF702K7400BEEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF702K7400BEEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF702K7400BEEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.74K OHM 1.75W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53790 pcs Datuen fitxa CMF702K7400BEEK.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 2.74 kOhms
Energia (Watts) 1.75W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.74 kOhms ±0.1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film