CMF65R49900FNEB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF65R49900FNEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.499 OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF65R49900FNEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF65R49900FNEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF65R49900FNEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.499 OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146666 pcs Datuen fitxa CMF65R49900FNEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 499 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 499 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film