CMF6573R200FKEB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF6573R200FKEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 73.2 OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF6573R200FKEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF6573R200FKEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF6573R200FKEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 73.2 OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 375974 pcs Datuen fitxa CMF6573R200FKEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 73.2 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 73.2 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF65723K00BHEK
CMF65723K00BHEK
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 723K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Stockean: 81676 pcs
Deskarga: CMF65723K00BHEK.pdf
RFQ
CMF6573R200FKEK
CMF6573R200FKEK
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 73.2 OHM 1.5W 1% AXIAL
Stockean: 84998 pcs
Deskarga: CMF6573R200FKEK.pdf
RFQ
CMF6573R200FKEB70
CMF6573R200FKEB70