CMF656M6500FKEK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF656M6500FKEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 6.65M OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF656M6500FKEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF656M6500FKEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF656M6500FKEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 6.65M OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40299 pcs Datuen fitxa CMF656M6500FKEK.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 6.65 MOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6.65 MOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film