CMF6561R100CHR6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF6561R100CHR6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 61.1 OHM 1.5W 0.25% AXIAL
Fitxak: CMF6561R100CHR6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF6561R100CHR6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF6561R100CHR6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 61.1 OHM 1.5W 0.25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 177226 pcs Datuen fitxa CMF6561R100CHR6.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 61.1 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 61.1 Ohms ±0.25% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film