CMF655R2300FKEK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF655R2300FKEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.23 OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF655R2300FKEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF655R2300FKEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF655R2300FKEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.23 OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63821 pcs Datuen fitxa CMF655R2300FKEK.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 5.23 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 5.23 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film