CMF653R0100FKEB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF653R0100FKEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.01 OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF653R0100FKEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF653R0100FKEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF653R0100FKEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.01 OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176204 pcs Datuen fitxa CMF653R0100FKEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 3.01 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.01 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film