CMF653K6000FKEK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF653K6000FKEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.6K OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF653K6000FKEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF653K6000FKEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF653K6000FKEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.6K OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 311718 pcs Datuen fitxa CMF653K6000FKEK.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 3.6 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.6 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film