CMF652K4300BEEB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF652K4300BEEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.43K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF652K4300BEEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF652K4300BEEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF652K4300BEEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.43K OHM 1.5W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177981 pcs Datuen fitxa CMF652K4300BEEB.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 2.43 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 2.43 kOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film