CMF6527K400DEEK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF6527K400DEEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 27.4K OHM 1.5W 0.5% AXIAL
Fitxak: CMF6527K400DEEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF6527K400DEEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF6527K400DEEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 27.4K OHM 1.5W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65704 pcs Datuen fitxa CMF6527K400DEEK.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 27.4 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 27.4 kOhms ±0.5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film