CMF65249R00FKR611
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF65249R00FKR611
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 249 OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF65249R00FKR611.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF65249R00FKR611ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF65249R00FKR611 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 249 OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 262788 pcs Datuen fitxa CMF65249R00FKR611.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 249 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 249 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF65249R00FKRE11
CMF65249R00FKRE11
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 249 OHM 1.5W 1% AXIAL
Stockean: 241000 pcs
Deskarga: CMF65249R00FKRE11.pdf
RFQ
CMF65249R00FKEA11
CMF65249R00FKEA11
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 258550 pcs
Deskarga: CMF65249R00FKEA11.pdf
RFQ
CMF65249R00FKR6
CMF65249R00FKR6