CMF65249K00BEBF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF65249K00BEBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 249K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF65249K00BEBF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF65249K00BEBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF65249K00BEBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 249K OHM 1.5W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 54932 pcs Datuen fitxa CMF65249K00BEBF.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 249 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 249 kOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film