CMF65221R00FLEA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF65221R00FLEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 221 OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF65221R00FLEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF65221R00FLEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF65221R00FLEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 221 OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 365875 pcs Datuen fitxa CMF65221R00FLEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 221 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 221 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film