CMF65200K00FEEB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF65200K00FEEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200K OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF65200K00FEEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF65200K00FEEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF65200K00FEEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 200K OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 227506 pcs Datuen fitxa CMF65200K00FEEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 200 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 200 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film