CMF65191K00FKBF11
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF65191K00FKBF11
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 191K OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: CMF65191K00FKBF11.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF65191K00FKBF11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF65191K00FKBF11 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 191K OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 236644 pcs Datuen fitxa CMF65191K00FKBF11.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Series CMF Erresistentzia 191 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 191 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film