CMF60680K00BEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60680K00BEEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF60680K00BEEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 680K OHM 1W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF60680K00BEEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF60680K00BEEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF60680K00BEEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 680K OHM 1W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187786 pcs Datuen fitxa CMF60680K00BEEK.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Series CMF Erresistentzia 680 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 680 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film