CMF604K0200FHR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF604K0200FHR6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF604K0200FHR6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.02K OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: CMF604K0200FHR6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF604K0200FHR6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF604K0200FHR6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.02K OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 747815 pcs Datuen fitxa CMF604K0200FHR6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Series CMF Erresistentzia 4.02 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.02 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF604K0200FHR670
CMF604K0200FHR670
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 4.02K OHM 1W 1% AXIAL