CMF6034R700FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF6034R700FKEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF6034R700FKEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 34.7 OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: CMF6034R700FKEK.pdf
  • Mezua
CMF6034R700FKEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF6034R700FKEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 34.7 OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1012312 pcs Datuen fitxa CMF6034R700FKEK.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Series CMF Erresistentzia 34.7 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 34.7 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film