CMF60182K00FKEB70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60182K00FKEB70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF60182K00FKEB70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 182K OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: CMF60182K00FKEB70.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF60182K00FKEB70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF60182K00FKEB70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 182K OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 941304 pcs Datuen fitxa CMF60182K00FKEB70.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Series CMF Erresistentzia 182 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 182 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF60182K00FKRE70
CMF60182K00FKRE70
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 182K OHM 1W 1% AXIAL
Stockean: 1006769 pcs
Deskarga: CMF60182K00FKRE70.pdf
RFQ
CMF60182K00FKEB
CMF60182K00FKEB
fabrikatzaileak: Dale / Vishay