CMF558K4500BERE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF558K4500BERE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF558K4500BERE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 8.45K OHM 1/2W .1% AXIAL
Fitxak: CMF558K4500BERE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF558K4500BEREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF558K4500BERE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 8.45K OHM 1/2W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 288903 pcs Datuen fitxa CMF558K4500BERE.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 8.45 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8.45 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF558K4500BHEA
CMF558K4500BHEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 8.45K OHM 1/2W .1% AXIAL
Stockean: 462987 pcs
Deskarga: CMF558K4500BHEA.pdf
RFQ
CMF558K4500BER6
CMF558K4500BER6
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 246667 pcs
Deskarga: CMF558K4500BER6.pdf
RFQ
CMF558K4500BERE70
CMF558K4500BERE70