CMF5582K500FKR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5582K500FKR6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5582K500FKR6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF5582K500FKR6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF5582K500FKR6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5582K500FKR6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 981091 pcs Datuen fitxa CMF5582K500FKR6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 82.5 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82.5 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF5582R000GKEA
CMF5582R000GKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 82 OHM 1/2W 2% AXIAL
Stockean: 1220148 pcs
Deskarga: CMF5582R000GKEA.pdf
RFQ
CMF5582R000FKEA
CMF5582R000FKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 82 OHM 1/2W 1% AXIAL
Stockean: 1439007 pcs
Deskarga: CMF5582R000FKEA.pdf
RFQ
CMF5582K500FKR670
CMF5582K500FKR670
deskribapena: RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL