CMF555K3200FEBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF555K3200FEBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF555K3200FEBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.32K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF555K3200FEBF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CMF555K3200FEBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF555K3200FEBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.32K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 405852 pcs Datuen fitxa CMF555K3200FEBF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 5.32 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.32 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film