CMF554R6400FLR7
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554R6400FLR7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF554R6400FLR7
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF554R6400FLR7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
CMF554R6400FLR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF554R6400FLR7 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 213467 pcs Datuen fitxa CMF554R6400FLR7.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 4.64 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.64 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film