CMF554M7500FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554M7500FKEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF554M7500FKEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.75M OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF554M7500FKEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF554M7500FKEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF554M7500FKEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.75M OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74616 pcs Datuen fitxa CMF554M7500FKEK.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 4.75 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.75 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film