CMF554K7500FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K7500FHEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF554K7500FHEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF554K7500FHEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CMF554K7500FHEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF554K7500FHEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176488 pcs Datuen fitxa CMF554K7500FHEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 4.75 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CMF4.75KHFCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.75 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF554K7500FHEB70
CMF554K7500FHEB70
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL