CMF554K7500BERE70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K7500BERE70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF554K7500BERE70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.75K OHM 1/2W .1% AXIAL
Fitxak: CMF554K7500BERE70.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF554K7500BERE70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF554K7500BERE70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.75K OHM 1/2W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 308074 pcs Datuen fitxa CMF554K7500BERE70.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 4.75 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 4.75 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF554K7500BER6
CMF554K7500BER6
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 4.75K OHM 1/2W .1% AXIAL
Stockean: 269434 pcs
Deskarga: CMF554K7500BER6.pdf
RFQ
CMF554K7500BHEB
CMF554K7500BHEB
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 419687 pcs
Deskarga: CMF554K7500BHEB.pdf
RFQ
CMF554K7500BERE
CMF554K7500BERE