CMF554K4200FHRE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K4200FHRE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF554K4200FHRE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.42K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF554K4200FHRE.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF554K4200FHREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF554K4200FHRE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.42K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1058736 pcs Datuen fitxa CMF554K4200FHRE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 4.42 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 4.42 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film