CMF5541R200FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5541R200FHEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5541R200FHEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 41.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF5541R200FHEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF5541R200FHEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5541R200FHEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 41.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 862686 pcs Datuen fitxa CMF5541R200FHEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 41.2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CMF41.2HFTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 41.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film