CMF553K2000CEEA
Dale / VishayDale / Vishay
CMF553K2000CEEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF553K2000CEEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.2K OHM 1/2W .25% AXIAL
Fitxak: CMF553K2000CEEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF553K2000CEEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF553K2000CEEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.2K OHM 1/2W .25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 332897 pcs Datuen fitxa CMF553K2000CEEA.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 3.2 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.2 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film