CMF5534K800BER6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5534K800BER6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5534K800BER6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 34.8K OHM 1/2W .1% AXIAL
Fitxak: CMF5534K800BER6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF5534K800BER6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5534K800BER6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 34.8K OHM 1/2W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 288778 pcs Datuen fitxa CMF5534K800BER6.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 34.8 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 34.8 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF5534K800BEEB
CMF5534K800BEEB
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 34.8K OHM 1/2W .1% AXIAL
Stockean: 235748 pcs
Deskarga: CMF5534K800BEEB.pdf
RFQ
CMF5534K800BER670
CMF5534K800BER670
fabrikatzaileak: Dale / Vishay