CMF5532K600BERE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5532K600BERE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5532K600BERE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 32.6K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF5532K600BERE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF5532K600BEREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5532K600BERE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 32.6K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 335219 pcs Datuen fitxa CMF5532K600BERE.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 32.6 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 32.6 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film