CMF552K7400BEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF552K7400BEEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF552K7400BEEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.74K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF552K7400BEEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF552K7400BEEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF552K7400BEEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.74K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 296959 pcs Datuen fitxa CMF552K7400BEEB.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 2.74 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.74 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF552K7400BHEA
CMF552K7400BHEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 2.74K OHM 1/2W .1% AXIAL
Stockean: 372200 pcs
Deskarga: CMF552K7400BHEA.pdf
RFQ
CMF552K7100FKEA
CMF552K7100FKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 2.71K OHM 1/2W 1% AXIAL
Stockean: 1249333 pcs
Deskarga: CMF552K7100FKEA.pdf
RFQ
CMF552K7400BEEB70
CMF552K7400BEEB70