CMF5526K100FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5526K100FKBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5526K100FKBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 26.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF5526K100FKBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF5526K100FKBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5526K100FKBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 26.1K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66451 pcs Datuen fitxa CMF5526K100FKBF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 26.1 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 26.1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film