CMF5523K700FKEB70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5523K700FKEB70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5523K700FKEB70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 23.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF5523K700FKEB70.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF5523K700FKEB70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5523K700FKEB70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 23.7K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 912962 pcs Datuen fitxa CMF5523K700FKEB70.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 23.7 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 23.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF5523K700FKEA
CMF5523K700FKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 23.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
Stockean: 1319541 pcs
Deskarga: CMF5523K700FKEA.pdf
RFQ
CMF5523K700FKEB
CMF5523K700FKEB
fabrikatzaileak: Dale / Vishay