CMF55232K00DHBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55232K00DHBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF55232K00DHBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 232K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Fitxak: CMF55232K00DHBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF55232K00DHBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF55232K00DHBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 232K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73890 pcs Datuen fitxa CMF55232K00DHBF.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 232 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 232 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film