CMF55220K00GLEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55220K00GLEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF55220K00GLEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 220K OHM 1/2W 2% AXIAL
Fitxak: CMF55220K00GLEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF55220K00GLEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF55220K00GLEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 220K OHM 1/2W 2% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 912202 pcs Datuen fitxa CMF55220K00GLEB.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 220 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 220 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film