CMF55216R20BEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55216R20BEEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF55216R20BEEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 216.2 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF55216R20BEEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF55216R20BEEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF55216R20BEEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 216.2 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80992 pcs Datuen fitxa CMF55216R20BEEK.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 216.2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 216.2 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film