CMF55205K00BERE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55205K00BERE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF55205K00BERE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 205K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF55205K00BERE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF55205K00BEREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF55205K00BERE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 205K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 328338 pcs Datuen fitxa CMF55205K00BERE.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 205 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 205 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film