CMF551M5000FHBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF551M5000FHBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF551M5000FHBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.5M OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF551M5000FHBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF551M5000FHBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF551M5000FHBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.5M OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63054 pcs Datuen fitxa CMF551M5000FHBF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 1.5 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 1.5 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film