CMF551M1500FLEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF551M1500FLEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF551M1500FLEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.15M OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF551M1500FLEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF551M1500FLEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF551M1500FLEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.15M OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 267703 pcs Datuen fitxa CMF551M1500FLEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 1.15 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 1.15 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film